چرا دیجی حکمت؟

این مجموعه از سال ۸۵ در زمینه طراحی فروش و تامین کالاهای مورد نیاز هموطنان به صورت اقساطی اقدام نمود و از سال ۹۳ با راه اندازی فروشگاههای زنجیره ای دریاداران فعالیت خود را در شهر های مختلف ساحلی گسترش داد و از سال ۹۶ با همکاری سازمان های اصلی ارائه دهنده بستر فروش اقساطی کشور همچون حکمت کارت نیروهای مسلح و اتحادیه فرهنگیان اقدام به ایجاد طراحی سیستم یکپارچه فروش اقساطی کشور نمود.
آرمان ما ایجاد و تامین بیشترین طیف محصولات مختلف ، با شرایط متنوع ، و در شرایط مساوی با کمترین قیمت ، برای اکثریت جامعه عزیزمان است.

  اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران قیطریه، خ روشنایی، نبش کوچه شقایق پلاک ۲
  • تلفن: 02128429803
  • همراه: 09301356173
  • پست الکترونیکی: info@digihekmat.com

آینده را امروز تجربه کنید

ما در دیجی حکمت باور داریم که می‌توان آینده را همین امروز تجربه کرد و با استفاده از روش‌های به‌روز و مدرن امکان خرید را برای همه افراد فراهم آورد. اعتماد به همه اقشار جامعه از مهم‌ترین اهداف ما در دیجی حکمت است و خوشحال هستیم که تمام افراد جامعه با هر سطح درآمدی می‌توانند از همراهان ما باشند.

از آنجاییکه دیجی حکمت یک پلتفرم فروش اقساطی است، برای آن دو بخش برای خرید اقساطی و سرمایه‌گذاری فراهم آورده‌ایم. خرید اقساطی از دیجی حکمت که با اعتبارسنجی افراد انجام می‌شود، کاملاً آنلاین و بدون چک و ضامن است. تأمین‌کنندگان نیز با تأمین وجه برای خرید وسایل می‌توانند در دیجی حکمت یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه داشته باشند. این یعنی دیجی حکمت تأمین‌کنندگان را به خریداران متصل می‌کند.

دیجی حکمت در سال 1397 تأسیس شد و در ابتدا تنها یک استارتاپ اجاره وسایل رویدادها بود که دارایی‌های خود را به مشتریان اجاره می‌داد. با گذشت زمان و رشد مجموعه، علاوه بر اجاره وسایل مربوط به رویدادها، امکان اجاره وسایل دیگر همچون وسایل نمایشگاهی، سفر، کودک، ورزشی و دیجیتال نیز فراهم آمد.

مدیر سیستم