چرا دیجی حکمت؟

این مجموعه از سال ۸۵ در زمینه طراحی فروش و تامین کالاهای مورد نیاز هموطنان به صورت اقساطی اقدام نمود و از سال ۹۳ با راه اندازی فروشگاههای زنجیره ای دریاداران فعالیت خود را در شهر های مختلف ساحلی گسترش داد و از سال ۹۶ با همکاری سازمان های اصلی ارائه دهنده بستر فروش اقساطی کشور همچون حکمت کارت نیروهای مسلح و اتحادیه فرهنگیان اقدام به ایجاد طراحی سیستم یکپارچه فروش اقساطی کشور نمود.
آرمان ما ایجاد و تامین بیشترین طیف محصولات مختلف ، با شرایط متنوع ، و در شرایط مساوی با کمترین قیمت ، برای اکثریت جامعه عزیزمان است.

  اطلاعات تماس
  • آدرس: تهران قیطریه، خ روشنایی، نبش کوچه شقایق پلاک ۲
  • تلفن: 02128429803
  • همراه: 09301356173
  • پست الکترونیکی: info@digihekmat.com

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دیجی‌کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دیجی‌کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

خیر – ثبت سفارش در دیجی حکمت تنها از طریق سایت و به صورت آنلاین می باشد

از آنجا که دیجی حکمت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است؛ بنابراین شما می توانید تمامی کالاها و خدمات را از هر فروشگاهی سفارش دهید، مگر اینکه آن کالا/خدمات طبق قوانین جاری کشور، جزو موارد ممنوعه باشد. محدودیت اقلام به شرح زیر می باشد: .....

سقف اعتبار برای دارندگان محترم حکمت کارت بررسی مانده کارت و برای فرهنگیان گرامی یک سوم مبلغ حقوق ایشان می باشد.

خیر، برای آگاهی از شرایط خرید اقساطی هر نوع کالا از دیجی حکمت، کافی است اطلاعات لازم در صفحه اصلی سایت را تکمیل کنید اما در صورت تمایل به ثبت سفارش و خرید از دیجی حکمت لازم است ابتدا عضو سایت شوید.

نام و نام خانوادگی- شماره تلفن همراه- آدرس ایمیل

دارندگان حکمت کارت و فرهنگیان.

در صورت نیاز با شماره تلفن 02128429803 تماس حاصل نمایید.

و همچنین با عضویت در خبرنامه از تخفیف های سایت مطلع گردید.

دسترسی سریع

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دیجی‌کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران